Встановлено причетність до злочинної схеми двох співробітників митниці.
Двом митникам повідомлено про підозру за спричинення багатомільйонних збитків державі: злочинну схему службовців викрили співробітники поліції Закарпаття.
За інформацією Поліції Закарпатської області, яку днями оприлюднила прес-служба відомства, в червні минулого року співробітники поліції Закарпаття викрили злочинну схему з незаконного ввезення на територію України через митний пост «Лужанка» дороговартісної техніки всесвітньовідомого бренду. Тоді поліцейські зупинили автівку, якою керував 53-річний чоловік, та виявили всередині нерозмитненого товару на загальну суму 2 млн. 447 тис. доларів США (більше, як 87 мільйонів гривень).
Тоді правоохоронці провели ряд обшуків безпосередньо на пункті пропуску, через який заїхав перевізник.
“В ході подальшого досудового розслідування, яке наразі здійснюють співробітники Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, встановлено причетність до злочинної схеми двох співробітників митниці. Службовці внесли неправдиві відомості до бази даних, внаслідок чого автомобль «Mersedes Sprinter» проїхав контрольно-пропускний пункт без належних оформлення та огляду“, – сказано в повідомленні правоохоронців.
Як зазначається, через такі дії митників державний бюджет не отримав надходжень від митних платежів на суму понад 14 мільйонів гривень.
Одному зі службовців повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364, іншому – за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Йдеться про зловживання службовим становищем та службове недбальство. Передбачене статтями покарання – позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
Нагадуємо, як повідомлялося раніше, У прокуратурі розповіли про моторошне вбивство на Мукачівщині: підозрюють сина убитого
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найближче оточення диктатора путіна співпрацює з українською розвідкою – Буданов
ВАРТО ЗНАТИ: Мобілізація в Україні: як проходить медкомісія, хто вважається придатним та як працює “білий квиток”